.

.

Хавајски Кошули за Мажи Мрачно Кратки ракави Aloha Плажа Кошула Тај-боја Флорални Лето Повик Копче-up Collared Кошули

Хавајски Кошули за Мажи Мрачно Кратки ракави Aloha Плажа Кошула Тај-боја Флорални Лето Повик Копче-up Collared

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Исто така, тоа е совршен подарок за семејства, busband, дечко или пријатели. ▶ Референца : копчето до кошула mens копчето падови mens сини копчето надолу кошула видови на копчето до бели кошули на кратки ракави копчето надолу светло сина копчето надолу кошула кратко sleeve копчето надолу јака кошули свила кратко sleeve копчето нагоре копчето надолу кошули евтини копчето до кошули лаванда копчето до сина кошула кратко sleeve копчето до црна копчето до кошула кратко sleeve черепот копчето до кошула maroon копчето надолу кошула црвено кратко sleeve копчето до оксфорд ткаенина кошули светло розова копчето до кошула долг ракав. ▶ Референца : копчето надолу полиестер копчето надолу машки кошули копчето надолу облечи кошули за мажи тенок одговара копчето надолу кошули на кратки ракави копчето надолу дизајнер копчето до кошула пурпурна копчето до фланелен боксери копчето до кошула paisley копчето до новина копчето до кошули ткаеше копчето надолу кошули џерси копчето до обична бела маица копчето до кошула дизајнер копчето надолу кошули тенок одговара кратко sleeve копчето надолу сива копчето надолу кошула бургундија копчето до жолта копчето до кошула mens кратко sleeve копчето кошула. ══ Информации за производот ══ ▷ Пол : Mens ▷ Материјал : Памук/полиестер ▷ Ракав должина : Краток Ракав ▷ Должина : Редовни ▷ Јака : Turndown Јака ▷ Шаблон Тип : Plaid/Мрачно/Цветни Печати ▷ Стил : Мода, Слободно ▷ Повод : Божиќ,Затворен, отворено, Дневна, канцеларија ▷ Двете рака мие и во машина за миење е во РЕД ▷ Пакет се вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР Мажите Кошули ══ ве Молиме Имајте во предвид ══ ▷ големината е Азија големина и можат да бидат различни од НАС големина, и големината на различни бои можат да бидат различни, ве молиме да се споредат специфични мерки. ▷ Поради светлината и екран, кошула може да има некои боја аберација ▷ Било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа. ▷Saohuo се грижи за вистински чувства на секој клиент и се однесува на нив како клуч за успех.Се кандидира мали, ве молиме да се купи според мери вредност.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само. ▶ Големина Совети : Не 's стандардна големина.Некои бои се два или три димензии помали од НАС големина.Не секоја боја има иста големина.Ве молиме погледнете го мери вредноста на сликата. ▶ Карактеристики : Полиестер и Памук.Добро изградба на кожата, пријателски, ултра мека ткаенина.Цветни/мрачно/контраст боја/неврзан копчето кошула/едноставен и убав/lapel јака/права полите/Забава Хавајски Кошула/Елегантен Удобност/Прекрасен/Страшни/Collared Копчето-up/Кратки ракави Фустан, Маица, која изгледа многу убава и удобно, одговара точно на големина, надвор од канцеларија стил, секојдневно носење.Исто така, можете да носат хавајски кошула со т-маица внатре.Одлична опција година и никогаш не излегува на стил. ▶ Повод : Совршен за Хавајски, Aloha, Лето Плажа, Забава Тема, Одмор, Брод, На mens лето маици се совршено се совпаѓа со шорцеви, плажа панталони итн.Според клиент предлози, да добивам не подобро и подобро со производи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите