.

.

ZCCSHOWN Крокодил-Форма Sorter Дрвени-Играчки-Крокодил Дрвени Блокови Форма Sorter се Повлече Играчки за Години, Младата Форма Sorter Патување Играчки (Multicolor)

ZCCSHOWN Крокодил-Форма Sorter Дрвени-Играчки-Крокодил Дрвени Блокови Форма Sorter се Повлече Играчки за Години,

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Отстранлив Форма Sorter Домување.Школка Има Три Дупки На Различни Форми За Деца Да Се Практикуваат Облик Класификација, Од Една Страна, И Еластична Бенд Отворање На Другата Страна.Одличен Подарок.Оваа Дрвени Лизгачки Играчка Дефинитивно Ќе Привлече Деца.Ова Ќе Биде Одлична Нова Година На Подарок.Удобен.Практично Се Повлече На Кабелот Е Доволно Долго За Да Биде Лесно Да Се Влечат Назад Кога Сортирање Блок Ротира.Одличен Квалитет.Природен Дрвен Играчка Поставена Соодветна За 1 Година Старост И Погоре.Spece.Стил : Крокодил-Стил ;Пакување Големина : 23x10x16cm (9.06x3.94x6.3inch).Младите луѓе желба фасцинантен интерактивни концепти.Нашите различни облик сортирање машини се овозможи на децата да се забавуваат во процесот на истражување на светли бои и триаголници, кругови, квадрати, ѕвезди и ovals!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите