.

.

Зелена Зеле Помине Clippers (Пакување од 2)

Зелена Зеле Помине Clippers (Пакување од 2)

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Клипови Бебето помине tp спречи гребење.BPA/основни поени/BPF слободни.ПВЦ слободни.Доаѓа спакувана во рециклира материјали.Зелена зеле бебе помине clipper, зелена е за возрасни-користете само.овој производ е безбеден да се користи на бебиња нокти и е пвц-слободни.зелена зеле бебе помине clipper, зелена користи зеленчук-базирани мастило за да се заштити вашето дете од можна иритација и не содржи bpa.овој производ доаѓа спакувана во рециклира материјали и содржи еден помине clipper.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите