.

.

Mona43Henry Бебе У Облик на Перница, Кожата-Friendly Деца столче Патување Перница, Бебе Главата и Вратот Поддршка Перница за Pushchair,Удобно & Перат Бебе Патување Перница Вратот

Mona43Henry Бебе У Облик на Перница, Кожата-Friendly Деца столче Патување Перница, Бебе Главата и Вратот Поддршка

мислење на клиентот:

DEN 264.00
Достапност
Во достапна форма

D Ткаенина Три-димензионални сечење и шиење на 3 D ткаенина , под перница облик дизајн , високо еластична бисер памук пополнување , не е лесно да се деформира.Специјално Дизајнирани бебето поддршка перница е специјално дизајниран за да поставете го бебето на главата и на вратот лулка во правилна положба додека спие .Важно е да се дистрибуираат притисок рамномерно да се осигура дека детето е глава е соодветно поддржани.Кожата-friendly мека Ткаенина и кожа-пријателски материјал одговара на бебешка кожа подобро и ќе не направи бебето се чувствуваат груб и непријатно , така што бебето може да спијат повеќе мирно.Густи и Уредни На шиење е густа и уредни , врти се рамни , не е лесно да се деформира , и деталите покажуваат квалитет.Три-димензионални Ритам Дизајн На три-димензионални ритам дизајн се вклопува бебето главата и вратот , со што на бебето на вратот побезбедно.Спецификации : Стил : cat/fox/dot Material : мешани памук, бисер памук filling Size : околу беа 25,5*23*5cm/10.04*9.06*1.97 in Weight : за 75g Applicable возраст : 0-1 носители години old Applicable сезона : пролет, есен, зима, summer Scope на примена : автомобил чадори, висок автомобил пејзажи, колички, безбедност места за седење, велосипеди со назад седишта, повеќето јадење столици, итн.Пакување Листа : Бебе Главата Заштита Перница*1 Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите