.

.

feiyan86 20G Нерѓосувачки Челик 2.0 мм Кубен Циркони Кристал Завртка Носот Прстен Уво Пирсинг на Тело

feiyan86 20G Нерѓосувачки Челик 2.0 мм Кубен Циркони Кристал Завртка Носот Прстен Уво Пирсинг на Тело

мислење на клиентот:

DEN 33.36
Достапност
Во достапна форма

1pc во рок од еден подарок торба. 2.0 mm црвена боја круг ЧЕШКА. 20g завртка носот прстен.ние го избере најдобриот материјал 316 L не ' рѓосувачки хируршки челик.секој производ без противалергиски и никел е безбеден за вашите boby.Нашите производи со висок квалитет Хируршки Нерѓосувачки Челик материјал, со најдобри CZ Кристално за секој производ, со конкурентна цена за секоја цел.Тоа ќе ви донесе повеќе убави секојдневниот живот, со цел да ја покажеме нашата најдобра услуга, ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви проблеми со цел, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа во прв пат,ви благодариме на вашето разбирање.Искрено се надевам дека сите ќе имаат среќен ден.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите