.

.

wenayu Звук Засилувач Телефон Носителот, Практична Алатка за Мобилен Телефон Носителот База, Мобилен Телефон за Носител со Говорник Подароци за Семејството, Девојка,?

wenayu Звук Засилувач Телефон Носителот, Практична Алатка за Мобилен Телефон Носителот База, Мобилен Телефон

мислење на клиентот:

DEN 1893.60
Достапност
Во достапна форма

[Bluetooth не е потребно] Нема потреба за Bluetooth, нема потреба да ја полните, само да се стави на телефонот на претседателот застане нежно; исправноста ќе се зголеми за 6-20db, тоа е добро засилување функција. [Високо-квалитетни материјали] Звук Засилувач Телефон Носител е лесен и пренослив, изработени од пластика, цврсти и издржливи.Падот-доказ и носат-отпорни. [Поддршка функција] исправноста се уште може да се користи како мобилен телефон поддршка во хоризонтална и вертикална позиции.Малата големина е лесно да се носат. [Прекрасно искуство] Таа може да го засили звукот на музика или видео, со што ќе прекрасен слушање и гледање искуство.Можете да играте на звучници. [Силна компатибилност] Погоден за 6-10 мм дебел мобилни телефони.Мали димензии-мала големина е лесно да се носат околу, можете да го користите засилувач во одреден момент.Звук Засилувач Телефон Носителот Практична Алатка За Преносни Мобилен Телефон Држачот.Карактеристики : Звук засилувач - звукот засилувач ќе се зголеми 6-20db, Тоа е врз основа на нормалниот звук со добра проширување функција.Прекрасно Искуство - Тоа може да го засили звукот на музика или видео, тоа ви дава Прекрасен Слушање и Гледање Искуство.Лесен за употреба - вие само може да се стави вашиот телефон на засилувач, а потоа и на звук ќе се засили со користење на засилување принцип.Нормално звук - засилувач На звукот може да го засили звукот, но за квалитет нема да се промени.Носител на функција - исправноста се уште може да биде мобилен телефон држачот во хоризонтална и вертикална положба.Мали Димензии - Мала Големина е лесно да се донесе со вас дека можете да го користите засилувач во одреден момент.Практична алатка - со засилувач на звук може да имаат прекрасно време, во ова време може да се види на филм, драма или во живо и слушајте музика.Силна компатибилност - за 6-10мм дебели мобилни телефони, т.е.i Phone X, 8, 8 Плус, Samsung Галакси S8, S8 +, Huawei, Sony, Nokia итн.Specifications Material : ABSColor : црна, портокалова, розова ,blue Size : 3.1"x0.9"x1.9" / 7.9 x 2.3 x 4.8 cm Package : 1 × Звук Засилувач Телефон Држачот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите