.

.

LINJSM Камера Додатоци 1pcs Камера Копчето на Блендата X100 X10 XPRO1 XE1 Конкавна-Конвексни Рамен Механички Копчето на Блендата (Боја : Црна конкавни)

LINJSM Камера Додатоци 1pcs Камера Копчето на Блендата X100 X10 XPRO1 XE1 Конкавна-Конвексни Рамен Механички

мислење на клиентот:

DEN 578.40
Достапност
Во достапна форма

Боја : црвена/црна/сребрена боја по избор.Стил : конкавна стил конвексни стил рамен стил по избор.Материјал : алуминиум легура.Процес : CNC.Пакување : содржи само една, ве молиме да обрнете внимание за да изберете боја и стил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите