.

.

2 парчиња Трајни Бебе Шетач Headbands Деца Седиште Спиење Главата Ремени

2 парчиња Трајни Бебе Шетач Headbands Деца Седиште Спиење Главата Ремени

мислење на клиентот:

DEN 314.16
Достапност
Во достапна форма

Погоден за бебиња и деца, нека вашето дете спие мирно во автомобилот.Ова бебе столче поддршка рака е прекрасна и издржливи, тоа може да му дадете на вашето бебе добар ноќи сон.На столче спиење поддршка на бендот е лесно да се инсталира, донесе погодност за вас.Безбедноста главата бенд е погодна за детски седишта, бебе превозници, автомобил места или колички.Description This главата за поддршка на бендот е совршено решение за да се задржи вашето бебе безбедно и удобно, а тие не се во автомобил.Тоа ќе ублажување на притисокот врз вашето дете вратот и рамениците и да ги заштити од удари, а нивните глава е безбеден, така што тие може мирно на патот.Карактеристики - Боја : Избрани.- Материјал : Памук.- Големина : Околу 45.00 X7.00 X2.00cm/17.68 X2.75 X0.79inch.- На столче главата за поддршка на бендот е направен од памук, дише и удобно.- Погоден за бебиња и деца, нека вашето дете спие мирно во автомобилот.- Ова бебе столче поддршка рака е прекрасна и издржливи, тоа може да му дадете на вашето бебе добар ноќен сон.- На столче спиење поддршка на бендот е лесно да се инсталира, донесе погодност за вас.- Безбедноста главата бенд е погодна за детски седишта, бебе превозници, автомобил места или колички.2 x Шетач Главата Бендови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите