.

.

Yudesun Камера Додаток на Замена на Гума Тело Палецот Задниот Поклопец Подлога 3pcs за Nikon D90

Yudesun Камера Додаток на Замена на Гума Тело Палецот Задниот Поклопец Подлога 3pcs за Nikon D90

мислење на клиентот:

DEN 2251.20
Достапност
Во достапна форма

❤ Користите камерата е палецот зафат гумени капак за да се одржи вашата камера цврсто, имајќи сè уште и не е лесно да се тресат, кога снимањето. ❤ Држете ја камерата безбедно со една рака и ќе го најдете полесно да ги преземат слики со една рака, вклучувајќи еден selfie портрет. ❤ Направени од носат-отпорни, еластичен материјал, тоа го спречува гребнатини од понижувачки на изглед на камерата, и е тенок и лесен,па тоа не е додадете дел. ❤ Најдобри замена за вашиот разбиена Делови. ❤ Компатибилен за Nikon D90 камера.Опис : - Изберете дизајн кој одговара на вашата камера за подобро да ја заштитите вашата камера и да се спречи секојдневниот гребнатини. - Направен од носат-отпорни, еластичен материјал, тоа го спречува гребнатини од понижувачки на изглед на камерата. - Зачувајте ги на вашиот Уред и пари со користење на овие делови. - Најдобра замена за вашиот разбиена делови. - Компатибилност со Nikon D90 Камера.Спецификација : - Материјал : пластика Гума - Size : 63mm/2.5 инчен Пакетот Вклучува : 3x Палецот Гума Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека знаете како да го инсталирате овој објект.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

Клучни карактеристики

- Material:
Rubber plastic
- Size:
63mm/2.5inch
Package Includes:
3x Thumb Rubber :
Note:
Please make sure you know how to install this item. :
Wish you a pleasant shopping experience! :

Им се допаѓа и на купувачите