.

.

X AUTOHAUX 4pcs 10 Црн Автомобил Јазик Покрие Пластична Мрежа Woofer Subwoofer Скара Заштитник

X AUTOHAUX 4pcs 10 Црн Автомобил Јазик Покрие Пластична Мрежа Woofer Subwoofer Скара Заштитник

мислење на клиентот:

DEN 515.76
Достапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : 4pcs говорникот нето опфаќа и 16pcs завртки.Материјал : Пластика.Големина на : Внатрешен дијаметар : 22.7 cm / 8.94"; Надворешниот дијаметар : беа 25,5 cm / 10.04"; во непосредна близина Завртки Дупки Центар Проред : 205mm / 8.07"; Дијагонала Завртки Дупки Центар Проред : 293.5 mm / 11.56".Одлично за звучник кабинет,дом на говорник или со автомобил јазик.Се дистрибуираат завртки,направи што повеќе лесен за инсталација.Боја : Црна.Материјал : Пластика. 100% сосема нов и лесно да се инсталира.Одлично за автомобил subs,woofers,и звучници.Заштити и обезбеди додека покажувајќи ги исклучите со овој класичен низок профил, мрежа наменета скара.Пластични скара ќе се спречи штета од push-in,rips,солзи,и случајно удар-in -.Ќе не flex и назад кога се наметнува со рака. 100% сосема нов и лесно да се инсталира.Одлично за автомобил subs,woofers,и звучници.Заштити и обезбеди додека покажувајќи ги исклучите со овој класичен низок профил, мрежа наменета скара.Пластични скара ќе се спречи штета од push-in,rips,солзи,и случајно удар-in -.Ќе не flex и назад кога се наметнува со рака.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите