.

.

НА B52 ' S INTERDIMENSIONAL TOURGASM 1992 САТЕН СВИЛА КРПА ГОСТИН зад сцената ПОМИНЕ

НА B52 ' S INTERDIMENSIONAL TOURGASM 1992 САТЕН СВИЛА КРПА ГОСТИН зад сцената ПОМИНЕ

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

НА B52 'S ТУРНЕЈА ПОМИНЕ Нудат тука е неискористени B52' S зад сцената Сатен Помине од многу гроздобер крпа налепница поминува произведени од страна на Ото Печатење.Сатенски поминува, исто така познат како "silks" или "stickies" се печатени во полна боја, со кора назад лагер.Бродови во заштитна пластична toploader.Мерки за прибл. 3.5" x 3.5"toploader.Мерки за прибл. 3" x 4".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите