.

.

SZCO Материјали 212071-ХТ Хантер Toothpick Нож

SZCO Материјали 212071-ХТ Хантер Toothpick Нож

мислење на клиентот:

DEN 1243.20
Достапност
Во достапна форма

2.75 инчи во затворени должина.Нерѓосувачки челик сечилото.Pakkawood се справи. "Ловец на Toothpick" на ножот.Доаѓа во мида школка пакет.Овој Ловец на Toothpick Нож од страна на Szco Резерви е 2.75 инчи во затворени должина.Сечилото е изработен од нерѓосувачки челик.Дршката е направен од pakkawood. "Ловец на Toothpick" е испишано на ножот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите