.

.

Лале Градот Камера Хартиена Крпа Кутија Бања тркалаат Хартиена Крпа Тапан Пластични Хартиена Крпа Пумпа

Лале Градот Камера Хартиена Крпа Кутија Бања тркалаат Хартиена Крпа Тапан Пластични Хартиена Крпа Пумпа

мислење на клиентот:

DEN 270.24
Достапност
Во достапна форма

Погоден за чување на козметика или накит како мали предмети.Овој плоштад ткиво кутија со капак може едноставно да биде ставен на стандарден ткиво кутија и ткивото може да се извлече низ пред отворањето.Видливи прозорецот прикажува останатите хартија износ во реално време за да ве потсети да го промените хартија.Лесно хартија промена : Притиснете го копчето на врвот на ткиво кутија за да ја отворите.Перфорација-слободен дизајн : лепливи кука,силна лепливоста,стабилна и цврста,нема потреба да се perforate инсталацијата,не е лесно да се оштети ѕид.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите