.

.

Сива Пневматски (3054R) 3/4 Вози x 1-11/16 Стандардниот Приклучок

Сива Пневматски (3054R) 3/4 Вози x 1-11/16 Стандардниот Приклучок

мислење на клиентот:

DEN 835.92
Достапност
Во достапна форма

Пакет Димензии : 6.985 H x 6.35 L x 6.553 W (сантиметри).Дел број : 3054 R.Одговара тип : Универзална.Пакет Тежина : 0.612 килограми.Тестирани на највисоко спецификации да дава извонредни перформанси во конкурентна цена Доживотна Гаранција Сива Пневматски приклучоци се наменети за професионална алатка корисници; Ова socket карактеристики нашиот "висок вртежен момент" диск.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите