.

.

norseworddragon Чи Ласерски Резба на Дрво се Чувствуваат Брз Безжичен Полнач Станица за Повеќе Уреди се Компатибилни

norseworddragon Чи Ласерски Резба на Дрво се Чувствуваат Брз Безжичен Полнач Станица за Повеќе Уреди се Компатибилни

мислење на клиентот:

DEN 1173.60
Достапност
Во достапна форма

"Чи безжичен полнач со ласерски-врежани природно дрво текстура.Поддршка на различни електронски производи со безжично полнење функција (мобилни телефони, слушалки, часовници, итн. "Автоматски режим на функцијата.Overcharge заштита.Во текот температура заштита : Кога температурата надминува 60° за време на полнењето на уредот автоматски ќе престане полнење за една минута да се излади.Прекуструјна заштита : Кога тековната надминува 2 A за време на полнењето на полнење автоматски ќе престане да се заштити опремата од оштетување. "Влезен напон : DC 9 V 1.5-2 A надвор од овој опсег, уредот ќе алармира и да престане полнење.Излезен напон : 9 V.Полнење на струјата : 1100m Ah.Полнење на моќ : 10 W компатибилен со 7.5 W и 5 W.Пренос на далечина : 10мм се препорачува пренос и прием на далечина е 2mm-4mm. "LED светло се прикаже : зелено светло сина и светло флеш еднаш кога моќ.Зелено светло е секогаш и сино светло се исклучува за време на мирување.Сината светлина е секогаш додека зелено светло се исклучува. "Пакет содржина : 1 безжичен полнач, 1 полнење кабел, 1 опис на производот.Ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 3-5 дена.И достава на производот во рок од 13-23 дена.Постојат некои разлики помеѓу фото и вистинскиот производ, вистински производ ќе преовладува. "Чи безжичен полнач со ласерски-врежани природно дрво текстура.Поддршка на различни електронски производи со безжично полнење функција (мобилни телефони, слушалки, часовници, итн.)Автоматски режим на функцијата.Overcharge заштита.Во текот температура заштита : Кога температурата надминува 60° за време на полнењето на уредот автоматски ќе престане полнење за една минута да се излади.Прекуструјна заштита : Кога тековната надминува 2 A за време на полнењето на полнење автоматски ќе престане да се заштити опремата од оштетување.Влезен напон : DC 9 V 1.5-2 A надвор од овој опсег, уредот ќе алармира и да престане полнење.Излезен напон : 9 V.Полнење на струјата : 1100m Ah.Полнење на моќ : 10 W компатибилен со 7.5 W и 5 W.Пренос на далечина : 10мм се препорачува пренос и прием на далечина е 2mm-4mm.LED светло се прикаже : зелено светло сина и светло флеш еднаш кога моќ.Зелено светло е секогаш и сино светло се исклучува за време на мирување.Сината светлина е секогаш додека зелено светло се исклучува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите