.

.

Wuwowu 1 пар Лична Нега Домаќинство Кат Чорапи Нога Guard Навлажнувачки Анти-сушење Плажа Водоотпорен Чорапи Sock Еластични Чорапи Навлажнувачки Чорапи

Wuwowu 1 пар Лична Нега Домаќинство Кат Чорапи Нога Guard Навлажнувачки Анти-сушење Плажа Водоотпорен Чорапи

мислење на клиентот:

DEN 175.20
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Прилагодливи затворање.Рака Мие Само.Тежина : 102.6 g, 127.6 g, 129.8 g, 152.8 g.Боја : бела, боја на кожа, розова.Големина : S, M, L, XL.Материјал : SEDS.Примена : груб и подсечен нозе, тешко calluses, подсечен и крварење, сушење и пилинг.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Примена : груб и подсечен нозе, тешко calluses, подсечен и крварење, сушење и peeling Size : S, M, L, XL Материјал : SEDS Боја : бела, боја на кожа, розова Тежина : 102.6 g, 127.6 g, 129.8 g, 152.8 g Пакет Вклучуваат : 1pair на Еластични Чорапи Карактеристики : 1. Производот е супер мека, еластична, а на дното е анти-пропадна, што гарантира светло и удобно носење искуство за вас. 2. Ефикасно да ги отстраните нога во пукнатините, отстранете cutin, придавам влогови на нозе кожата и враќање на мазна и еластична кожа, особено во ладна зима. 3. Мулти - цел : водоотпорен и песок доказ, високо еластична, удобно, да се подобри сува попуштат и ослободување од болка. 4. Различни големини може да ги задоволи различните барања на целото семејство, погоден за деца, маж, жена, возраст, итн. 5. Тоа може да се користи како плажа водоотпорен чорапи, апарати за домаќинство кат чорапи, итн.За да се заштитат стапалата од надворешни повреда.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите