.

.

Siemens 3SB29 01-4NG Вметнете Етикета, Рамни Pushbutton, Означени Со Движење Симбол, Зголемување/Плус

Siemens 3SB29 01-4NG Вметнете Етикета, Рамни Pushbutton, Означени Со Движење Симбол, Зголемување/Плус

мислење на клиентот:

DEN 87.60
Достапност
Во достапна форма

Рамна површина pushbutton insert (внеси).Плус знак натпис.CE согласност за обезбедување на квалитетот.Земја на потекло : сад.Siemens произведува електронски производи за автоматизација на зграда, индустриски дискови, осветлување, енергија генерација, медицинска опрема, и железнички превоз.Компанијата, основана во 1847 и со седиште во Германија, ги исполнува Меѓународните Стандарди Организација (ISO) стандарди 14001, 9001 и ТС 16949.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите