.

.

OBD2 Кабел, Автомобил Авто 16 Pin Машки да се Женски OBD2 Продолжување Дијагностички Кабел Адаптер (30cm)

OBD2 Кабел, Автомобил Авто 16 Pin Машки да се Женски OBD2 Продолжување Дијагностички Кабел Адаптер (30cm)

мислење на клиентот:

DEN 1190.40
Достапност
Во достапна форма

【Hige Квалитетен Материјал】100% Сосема нов и Висок квалитет на материјалот.Нашите ултра ниска профил продолжување кабел направени со висок квалитет АБС материјал, чувствувате флексибилност и издржливост. 【Применливи модели】Нашите OBD2 16 pin машки да се женски продолжување на кабелот, е компатибилен дијагностички алатки со 16 pin приклучок, може да се Направи автомобил дијагностички работа подолго растојание. 【Пакување & Инсталација】Пакетот вклучува 1 x OBD2 16 Pin Продолжување Кабел.Лесен за употреба, се поврзете директно, без модификација е потребно. 【Убави и практични】Професионални производство, стабилна карактеристичен и висока сигурност.Станот "глупак" стил кабел спречува tangles и нуди чувствувате флексибилност.Повеќе кабли може да се daisy-врзани заедно за да се постигне подолг должина. 【Квалитетна Услуга】Нашите производи се 100% сосема нов и трајна гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви обезбедиме со висок квалитет пре-продажба и по-продажба на услуги во рок од 24 часа.Карактеристики : Материјал : ABSColor : Black Pin : 16 Pin Машки да Female Length : 30cm/12", 60cm/24", 100cm/39" (optional)Пакет Тежина : 55-82g Package се Вклучени : 1 x OBD2 16 Pin Продолжување Кабел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите