.

.

EXCEART Tulle Ролни Ткаенина Sequins Ѕвезда Пребивање Ролни за Свадба Wedding Туту и Табела Здолниште Декорација DIY Занает Шиење Лак Туту Божиќ Подарок Завиткување Декорација 15

EXCEART Tulle Ролни Ткаенина Sequins Ѕвезда Пребивање Ролни за Свадба Wedding Туту и Табела Здолниште Декорација

мислење на клиентот:

DEN 201.36
Достапност
Во достапна форма

Божиќ подарок лента.Совршен користи за вашата свадба, што туту фустан и посебен повод.Користете го направите вашиот сопствен превез, за да ја заврши вашата свадба фаворизира, креирајте ваш сопствен стол лакови и грабеж & drape тоа преку вашиот aisle и/или декоративни лак, ги красат вашата маси, итн.Красат mulitple табели со здолниште, заедно со шарени цвеќиња, реквизити, балони, на светилките или нешто друго, ќе се донесе на живот на партијата.Божиќ подарок лента.Опис Tulle Ролни Ткаенина Sequins Ѕвезда Пребивање Ролни за Свадба Wedding Туту и Табела Здолниште Декорација DIY Занает Шиење Лак Туту Божиќ Подарок Завиткување Декорација 15cm Карактеристики - Боја : Темно сива боја./Бела/Светло Розова/Сино/Црна/Жолта/Лаванда/Red/- Материјал : Полиестер./- Големина : Прибл. 2280 x 15 x 0.1 см./Пакет Including1 x Табела Здолниште.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите