.

.

TheRang 5000LM Zoomable КОЧАН+ П5 LED 4Mode 14500/АА Тактички Воен Неочекуваните Светло Тактички Светлина за Лов, Кампување, Планинарење

TheRang 5000LM Zoomable КОЧАН+ П5 LED 4Mode 14500/АА Тактички Воен Неочекуваните Светло Тактички Светлина за

мислење на клиентот:

DEN 1015.20
Достапност
Во достапна форма

✅ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Алуминиумски + пластика.Светлото Слајдови се отвори за да се открие Моќен Worklight. ✅ПРЕНОСНИ МИНИ ГОЛЕМИНА : 98*21 MM.LED Светилка има 2-4 Час се Кандидира Време. ✅НАПРЕДЕН ДИЗАЈН : водоотпорен Дизајн.2 Моќен Светла во 1 Компактно Тело. ✅ПОСЕБНА МОЌ : Повеќе од 3500 Светилка Лумен,полнење на владата : директно полнење. ✅ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 x Светло.Повеќето сите, оваа светилка е погоден за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување, и едрење и др.Карактеристики★ LED Светилка има 2-4 Час се Кандидира Време★ полнење на владата : директно полнење★ Повеќе од 3500 Светилка Лумен★ 2 Моќен Светла во 1 Компактно Тело★ водоотпорен Дизајн★ Светло Слајдови се отвори за да се открие Моќен Worklight★ Материјал : Алуминиумски + пластика★ Боја : Црна★ Димензии : 98*21 MM★ Моќ : 5 W★ Моќ форма : 1 * 14500/AA батерии (не се вклучени)★ Светлина форма : КРИ Xpe-Р3 T6 + КОЧАН★ Боја : Бела★ Емитуваат начини : Секогаш★ Осветлување : Кликнете светилка светла, притиснете КОЧАН white Package Вклучуваат : ★ 1 x Светло.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите