.

.

Leitz iLAM О7 125 Micron Сјајни Laminating Торбичка (Пакување од 100)

Leitz iLAM О7 125 Micron Сјајни Laminating Торбичка (Пакување од 100)

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Топла ламиниране пошта за мала големина документи, фотографии, карти во О7 формат.Совршен печат за гарантира заштита од нечистотија, течни и влага, гланц го подобрува боја.Погодни за употреба со сите топла laminators, 80 x 111mm (A7).Пошта имаат заоблени рабови за ефикасно справување и чиста, атрактивни заврши.Содржина : 100 x Топла Ламиниране Пошта, Сјајна, 125 micron, О7 (80 x 111mm), Димензии (Wx Dx H) 86x29x116mm, Тежина 0.26 кг, Јасно, 33805. Опис на производот i Lam laminating пошта од Leitz доаѓаат со подобра технологија.Стрелките на пошта јасно укажуваат, на кој начин да вметнете документи, nipping корисникот грешка во пупка.Дури и подобро, на стрели "магично" исчезнуваат во текот на laminating, покажувајќи дека документот е совршено запечатени.Овие пошта се О7 и 125 micron и идеален партнер за Leitz i Lam laminators, но се погодни за употреба во сите топла laminators.Тие се наменети за помали објекти како што картички и фотографии, држејќи ги прашина, нечистотија и влага штета слободни.Пакет од 100 пошта е обезбеден.Leitz i Lam топла laminators се генерација на laminators.i Lam прави ламиниране лесно.Leitz има развиено технологија потребни за креирање на подобри резултати во секое време.Со Leitz i Lam laminators не прилагодувања се потребни.Тие имаат подобро сензори вградени во кој го препознава на сила на торбичка и оптимизирање на брзината.Сет Содржи : 100 x Ламиниране Пошта.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите