.

.

CoCocina 16mm Месинг Жица Тркала Четка 3мм месо тело за Ротари Алатка Додатоци

CoCocina 16mm Месинг Жица Тркала Четка 3мм месо тело за Ротари Алатка Додатоци

мислење на клиентот:

DEN 1274.40
Достапност
Во достапна форма

16mm Месинг Жица Тркала Четка 3мм месо тело за Ротари Инструмент Додатоци.Месо тело со дијаметар : 3мм.Тркала дијаметар : 16mm.погоден за отстранување на рѓа и оксидација. 3мм Месинг жица четки(куп форма).Опис : 16mm Месинг Жица Тркала Четка 3мм месо тело за Ротари Алатка Додатоци Спецификација : месо тело со дијаметар : 3мм Тркала дијаметар : 16mm погоден за отстранување на рѓа и оксидација.Карактеристики : 3мм Месинг жица четки(куп форма) се Погодни за вашата Умре Мелница & Ротациони Машински алатки.Идеален за Отстранување на Рѓа/Corrosions од Било какви Метални Површини (на пример : Челик, Алуминиум, Цинк, Алуминиум, Месинг, Бакар, итн.), особено метали.Одговара на вашата страна вежба, вежба притиснете алатка со 1/8"collet.Совршен Прибор за Jewelers, Locksmiths, Gunsmith,Техничари, Монета Колектори, Archeologist, Студентите & др.Пакет се Вклучени : 1 x жица четка Повеќе Детали : .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите