.

.

Фиона Кристал 091116-11 Фабрика Шарм Хривнија За Полнење

Фиона Кристал 091116-11 Фабрика Шарм Хривнија За Полнење

мислење на клиентот:

DEN 196.56
Достапност
Во достапна форма

18-парче roundel кристал монистра со 10-инчен 1mm гел кабелот вклучени со 15-парче spacer и монистра.Дизајн свој еден-на-еден вид нараквица со висок квалитет кристално монистра претставуваат вашето раѓање месец едноставно string монистра со гел кабелот што е предвидено во комплет.Додава елеганција да се секојдневни или партиски носат.Roundel Кристал Монистра Жолто Боја, Со Фабрика Шарм Хривнија За Полнење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите