.

.

Заштитна Домување Рамка Покрие Скелет Случај со Тока & T Завртка Компатибилен со GoPro Херој (2018), GoPro Херој 7 Црна, Херој 6, Херој 6 Црна, Херој 5, Херој 5 Црна

Заштитна Домување Рамка Покрие Скелет Случај со Тока & T Завртка Компатибилен со GoPro Херој (2018), GoPro Херој

мислење на клиентот:

DEN 117.60
Достапност
Во достапна форма

▲ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Направени од тенок и лесен КОМПЈУТЕР материјал за низок профил монтажа, скелетот на домување се обезбедува сигурна заштита од гребнатини и прашина. ▲CUT-ИСПИС - Дозволете им на сите slots и пристаништа.Достапни за USB, Micro SD и Микро HDMI порти на пригоден начин.Се задржани отвори за да индикатор и микрофон за подобро работење. ▲МЕКА ПЕРНИЦА & T ЗАВРТКА– Сунѓерот перница на задна врата протести вашата камера од гребење и удари.Т форма завртка лесно може да се објави и заклучен, заштедите вашето време и енергија. ▲ШИРОКА УПОТРЕБА - Универзална рамка може да се монтира со monopod, раководител на рака, рака зафат итн. ▲КОМПАТИБИЛНОСТ – Специјално дизајниран за Go Pro Херој (2018), 7/6/5, Херој Црна.Функција : Тенок, лесен дизајн за низок профил монтажа.Лесно да се носат додека патуваат Задржани отвори за да индикатор и микрофон за подобро функционирање Трајни рамка безбедно да ја штити вашата камера , и тоа може да се монтира на повеќето додаток Совршено компатибилни за Go Pro Херој (2018), 7/6/5, Херој Црна Спецификација : Материјал : Пластични Demension : 3 x 3 x 1 во Точка Тежина : 2.1 оз Пакување листа : 1 x Go Pro Рамка за Домување 1 x T Завртки 1 x Тока.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите