.

.

feiyan86 Хируршки Челик 20G 1-10pcs 1.8 мм Кубен Циркони Кристал L Облик на Нос Прстен Уво Пирсинг на Тело

feiyan86 Хируршки Челик 20G 1-10pcs 1.8 мм Кубен Циркони Кристал L Облик на Нос Прстен Уво Пирсинг на Тело

мислење на клиентот:

DEN 478.56
Достапност
Во достапна форма

Одделение AAAAA+ Квалитетот Кубни Циркони Камења.Здрава И Безбедна Нерѓосувачки Челик Метал Тип Направени.Противалергиски И Никел Слободна,Безбедна Материјал.Високи Полски Мазна Површина, Голем Electroplated.Удобно да се Носат, Најдобар Подарок.Ние сме секогаш да ви донесе високиот квалитет на производите и најдобра услуга,ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате било каков проблем со цел, ви Благодариме за вашиот вид.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите