.

.

SPUDZ Ултра | Микрофибер Крпа Екран Почиста и Леќа Cleaner | Closable Дното | Тигар | 6 x 6 Инчи

SPUDZ Ултра | Микрофибер Крпа Екран Почиста и Леќа Cleaner | Closable Дното | Тигар | 6 x 6 Инчи

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Затворена Дното Дизајн : Spudz Ultra е премиум микрофибер леќа за фотографирање кој е во прилог на .5 mm neoprene торбичка дека завртува близина на дното.Ова е дизајнирано за да ги задржи на платно заштитени внатре.Ultra е направен за отворено и се нуди во 2 големини; Среден, со 6" x 6" крпа, и Големи, со 10" x 10" премиум микрофибер крпа и различни дезени.Безбедна за сите обложени и не-обложени оптика : Spudz Ultra е премиум микрофибер леќа платно во прилог на closable neoprene торбичка и е дизајниран за да може правилно чистење оптика без гребење.Клипови насекаде : На closable neoprene торбичка доаѓа со пластичен клип што може да биде прикачено на секаде.Клипот на вашиот лов јакна, keychain, торба или дури и вашиот паметен телефон за лесен пристап.Едноставен затегнување добива на вашиот микрофибер крпа надвор брзо да се избрише smudges исклучите вашиот домет, леќи или дури и вашиот лаптоп или smartphone е екран.Нема да се изгуби : На Spudz микрофибер крпа, е директно прикачени на сметководствената торбичка.Кога ќе се направи со тоа, едноставно притиснете назад во својата торбичка за лесно складирање.Удобен дизајн значи дека секогаш ќе биде тука кога ви треба.Направени во САД : Нашиот квалитет зборува за себе.Производот е направен со врвен квалитет компоненти, кои се трајни и изграден за да трае.Spudz Ултра Премиум Микрофибер Леќа Платно е машина перат и еднократно.Spudz Ултра е водоотпорна и може правилно да се исчисти оптика, без разлика што на состојба.Можете да изберете од различни око фаќање на обрасци за да се вклопи во вашиот надворешна активност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите