.

.

Emilydeals Компатибилен со Garmin Vivoactive 4 Полначот, Замена на Полнење Кабел за Garmin Vivoactive 4 Smart Watch

Emilydeals Компатибилен со Garmin Vivoactive 4 Полначот, Замена на Полнење Кабел за Garmin Vivoactive 4 Smart

мислење на клиентот:

DEN 182.16
Достапност
Во достапна форма

Замена Полнач за Vivoactive 4. Тоа е трета страна полнач, не оригиналниот полнач.НЕ е компатибилен со garmin Vivoactive, Vivoactive HRor било друга верзија.Моќ за заштита : Заштита на вашиот Vivoactive 4 од над струја или напон.Компактен и лесен Дизајн : Погодно за патниците и за бизнис-корисници.Пакетот вклучува : 1 x Полнач за Vivoactive 4 (smart watch не е вклучен).Замена Полнач за Vivoactive 4 Спецификација : Боја : Црна Должина : Околу 3.3 ft/1cm Текст : 5 V/0.5-1 A Пакет се вклучени : 1 x Полнач за Vivoactive 4 Забелешка : За Vivoactive 4 САМО.Не се вклопуваат Vivoactive, Vivoactive ЧАС или било која друга верзија.

Клучни карактеристики

Color:
Black
Length:
About 3.3ft/1cm
Input:
5V/0.5-1A
Package included:
1 x Charger for Vivoactive 4
Note:
For Vivoactive 4 ONLY. Not fit Vivoactive, Vivoactive HR or any other version. :

Им се допаѓа и на купувачите