.

.

Нога Нега Спреј, Поправка Зима Пукнатини, Сува Кожа & Нозе И Анти-Пилинг се Користи Погоден за Calluses И Мртвата Кожа 200ml (А)

Нога Нега Спреј, Поправка Зима Пукнатини, Сува Кожа & Нозе И Анти-Пилинг се Користи Погоден за Calluses И Мртвата

мислење на клиентот:

DEN 1984.80
Достапност
Во достапна форма

НОЗЕТЕ ШТО СЕ МЕКА КАКО БЕБЕШКО НА НОЗЕ?Постојана ексфолиране е клучот!!.Топла продажба на производот во КОРЕЈА.Може да се користи на нозете, колената и лактите.Направен од природни состојки.Ексфолиране; навлажнувачки Кожата; негување на Кожата.Ја остава кожата мека и меки.Магла или Спреј тип.Како да го користите : Спреј каде што сакате да разлиствам, се чека 10-20 минути потоа бришење тивко.Разлиствам секои 2 недели.Тежина : 200ml (Добро за 3-5 месеци)Производот содржи : 1x Нога Нега Спреј.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите