.

.

Рекс GRPK-876-МД 4.5 Дрво Рачка (Грозје) Кастрење Нож Обичен Криви Сечилото

Рекс GRPK-876-МД 4.5 Дрво Рачка (Грозје) Кастрење Нож Обичен Криви Сечилото

мислење на клиентот:

DEN 2136.00
Достапност
Во достапна форма

Пакет должина : 3.9 cm.Пакет ширина : 12.0 cm.Пакет висина : 39.2 cm.Тип на производ : КУЈНСКИ НОЖ.Оваа прекрасна 4.5" дрво рачка (грозје) кастрење нож Обичен криви сечилото има најдобрите детали и највисок квалитет ќе најдете насекаде! 4.5" дрво рачка (грозје) кастрење нож Обичен криви сечилото е навистина извонреден.Детали за производот : • состојба : brand new.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите