.

.

X-DREE LCD Ад Играч Делови 28m_m Кол Тркалезна Метална Магнетна Тип на Звучник Звучникот Од 1,5 W 8 Ohm 4 Парчиња(Лас piezas дел reproductor де anuncios де LCD де 28 мм де diámetro син де он tipo magnético

X-DREE LCD Ад Играч Делови 28m_m Кол Тркалезна Метална Магнетна Тип на Звучник Звучникот Од 1,5 W 8 Ohm 4 Парчиња(Лас

мислење на клиентот:

DEN 2313.60
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Магнет Говорникот;Моќност : 1.5 W. Отпор : 8 Ohm;Тип : Внатрешни Магнет.Облик : Тркалезна;Магнет Дијаметар : 14m_m/ 0.55i_n.Големина : 28 x 5.5m_m/ 1.1i_n x 0.22i_n(D*T);Материјал : Магнет,Метал, Пластика(Tamaño : 28 x 5.5 мм / 1.1' 'x 0.22' '(D * T); Материјал : Imán, Метал, Plástico.Тежина : 26g;Пакет Содржина : 4 Pcs x Внатрешни Магнет Говорник(Peso : 26 g; Contenido del paquete : 4 piezas x altavoz interno един imán.LCD Ад Играч Делови 28m_m Кол Тркалезна Метална Магнетна Тип на Звучник Звучникот Од 1,5 W 8 Ohm 4 Pcs This внатрешни магнет јазик е дизајниран со метална школка, внатрешни магнетни тип, лесно да се инсталира.Примена : DIY музички играчки, мини звучници, музичкиот плеер, врата, компјутер, мултимедијални јазик, итн.Опис на Spanish Las piezas дел reproductor де anuncios де LCD де 28 мм де diámetro син де он tipo magnético де метал редондо y он altavoz де 1.5 W 8 ohmios 4 pcs Nombre del producto : Altavoz magnético; Potencia : 1.5 WResistencia : 8 Ohm; Tipo : Imán interno Forma : Редондо; Diámetro del imán : 14mm / 0.55' 'Tamaño : 28 x 5.5 мм / 1.1' 'x 0.22' '(D * T); Материјал : Imán, Метал, Plástico Peso : 26 g; Contenido del paquete : 4 piezas x altavoz interno един imán.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите