.

.

Iumer Круг Точка Етикета Само Налепница се Тркалаат DIY Scrapbooking Дневник Канцеларија Училиште Добавувачи,Стил 1

Iumer Круг Точка Етикета Само Налепница се Тркалаат DIY Scrapbooking Дневник Канцеларија Училиште Добавувачи,Стил

мислење на клиентот:

DEN 51.60
Достапност
Во достапна форма

Лесно налепници да се применуваат.Запишување површината.Долга-трајни, отпорни слој.Само лупам и стап, тогаш нека вашите прсти уживаат во удобен-на-на-на допир мат површина.Не пропуштајте важни настани или потсетници со овие запишување неонски боја-кодирање етикети.Голема обоени круг налепници за боја кодирање, означување, инвентар, етикетирање, цените и организирање на вашите документи, документите, кутии, фиоки, тегли, шишиња, страници и сл.Точка налепници за залихи и етикетирање совршен за употреба во вашиот дом, канцеларија и училишни проекти.Круг Точка Етикета Само Налепница се Тркалаат DIY Scrapbooking Дневник Канцеларија Училиште Suppliers Description : Материјал : Paper Size : Лепак пропусен опсег е околу 2.4 инчен, должина е околу 118.1 инчен, грешка е за 0.4 inch Feature Додава погодност за поднесување на следење на состаноци сортирање инвентар и повеќе.Лесно кора од далеку отстранлив labels кога веќе нема потреба од нив.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите