.

.

SZCO Материјали 212071-FF Оган Борец Toothpick Нож

SZCO Материјали 212071-FF Оган Борец Toothpick Нож

мислење на клиентот:

DEN 150.00
Достапност
Во достапна форма

2.75 Инчи во затворени должина.Нерѓосувачки челик сечилото.Pakkawood се справи.Оган Борец Toothpick на ножот.Доаѓа во мида школка пакет.Овој Оган Борец Toothpick Нож од страна на Szco Резерви е 2.75 Инчи во затворени должина.Сечилото е изработен од нерѓосувачки челик.Дршката е направен од pakkawood. "Оган Борец Toothpick" е испишано на ножот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите