.

.

Yiwen Afety Раб & Агол Чувари,Бебе Доказ Агли се Користат за да Спречат Пречки на Рабовите на Столици и Маси Кафе Маси во Комбинација Уред за Заштита Спречување на Децата

Yiwen Afety Раб & Агол Чувари,Бебе Доказ Агли се Користат за да Спречат Пречки на Рабовите на Столици и Маси

мислење на клиентот:

DEN 2234.40
Достапност
Во достапна форма

★Добра цврстина : Тоа може да се гмечи или влечат постојано, и тоа не е лесно да се деформира или солза.Можете слободно да се прилагоди на тоа, според вашите потреби. ★Естетски и практични : Не само што изгледаат слатко и жалбите на децата, но тоа, исто така, обезбедува заштита и за нив. ★Поле на примена : Тоа може да се користи на работ на мебел, и анти-судир агол може да се користи во комбинација со остри рабови и агли, и на заштита е повеќе труд за заштеда. ★Тип вклучува 6-метар анти-судир лента + 10 анти-судир аглите + 15 две-фаза штекер опфаќа + 15 три-фаза штекер опфаќа + 2 цртан филм врата карти + 4 мечка безбедносни брави. ★Тип Б вклучува 10 метри на анти-судир ленти + 20 анти-судир агли + 15 две-фаза штекер опфаќа + 15 три-фаза штекер опфаќа + 6 цртан филм врата карти + 6 мечка безбедносни брави.Добредојдовте на нашиот продавница и се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред пратката, па може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга~име на Производ : Анти-судир комбинација(Тип вклучува 6 метри на анти-судир ленти + 10 анти-судир аглите + 15 две-фаза штекер опфаќа + 15 три-фаза штекер опфаќа + 2 цртан филм врата карти + 4 мечка безбедносни брави.Тип Б вклучува 10 метри анти-судир ленти +20 анти-судир аглите+15 две-фаза штекер опфаќа+15 три-фаза штекер опфаќа+6 цртан филм врата карти+6 мечка безбедносни брави.)Боја : зелена, сина, кафена, сива, црна, бела, pink Use сцени : табели, право агли или цилиндри, чаша за кафе маси, мермер countertops и многу други furniture Function : Заврши на хард аглите на домот, така што бебето не е лесно повреден во судир.Пакувањето на производот : 1*анти-судир combinationprompt : *Бидејќи тоа е прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 1-2 CM, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодариме за вашето разбирање.*Бидејќи екранот и снимање светлина се различни, производот ќе имаат малку боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите