.

.

Бар Столица Берберот Столчиња, Сите Намена Коса Салон Столици со Тешки Хидраулична Пумпа, 360 Степени Подвижна Вртливата Бањата Убавина Опрема за Коса Стилист Жени ?

Бар Столица Берберот Столчиња, Сите Намена Коса Салон Столици со Тешки Хидраулична Пумпа, 360 Степени Подвижна

мислење на клиентот:

DEN 20996.64
Достапност
Во достапна форма

Совршена комбинација на елегантна и шик дизајн.Класичен monochrom и рационализација изглед проектирање на минимализам дизајн концепт, кој го прави стол погоден за повеќе прилика. [СУПЕРИОРЕН И УДОБНА КАНЦЕЛАРИЈА СТОЛ] Ергономски компјутер биро, стол доаѓа со висок квалитет задебелена мека перница, мазна СТП кожа поклопецот е лесно да се чисти, отстранлив lumbar перница поддршка и потпирачи за глава се понуди поддршка и дополнителна удобност. [Брза Инсталација] Ние нудиме детални и лесно да се разбере инструкции за инсталација, како и алатки потребни за инсталација.Секое лице може да брзо да се соберат на стол. [СИГУРЕН КВАЛИТЕТ] Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.Овие модерни бар столици сигурно ќе додадете иновативен допир на вашата кујна.Тие се издржливи, но, исто така, имаат прекрасна естетска привлечност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите