.

.

iCarryAlls Темно Кафеава боја Гроздобер Лудиот Коњ Leatherette Padfolio, со 3-Прстен Врзивно средство за Писмо-Size / A4 Notepad и Документи, Браун

iCarryAlls Темно Кафеава боја Гроздобер Лудиот Коњ Leatherette Padfolio, со 3-Прстен Врзивно средство за Писмо-Size

мислење на клиентот:

DEN 671.76
Достапност
Во достапна форма

Професионален дизајн направени од вистинска кожа. 3-прстен врзивно средство за писмо-големина (8.5 x 11 инчи) / A4-големина трудови.Се вклопува во писмо големина (8.5 x 11 инчи) / A4-големина на notepad (не се вклучени).Пенкало циклуси, бизнис картичка слотови.Slide-во џеб чува вашите документи корисна(уредот не е вклучен).Секој има различни потреби за организација.Нашата цел е да се обезбеди алатки кои ќе треба да се задржи себе си на вистинскиот пат за што следниот договор, дека следниот проект, кој следниот успех.Оваа Рустикални Leatherette Врзивно Padfolio нуди распоредени за писмо-големина (А4) notepad плус 3-прстен врзивно средство.На голема датотека во џеб е совршен за документи, но тоа е, исто така, пространа доволно да се одржи вашите трудови корисна .Дополнителни слотови ,пенкало носители и џебови нудат многу флексибилен простор за сите ваши essentials, како што се бизнис картички, пенкала и повеќе. (Уреди и додатоци не се вклучени.)Топло Совет : Овој производ е направен од Лудиот Коњ Leatherette.На карактеристична особина на Лудиот Коњ Leatherette е дека постојат некои брчките, лузни, гребнатини на површината.Па тоа може да се претстави стилот на ретро и дивост.Кога ќе scrape тоа широко, на трага ќе се појави.Обележјата, worns шевовите и патувал изгледа возраст со торба да се создаде дури и повеќе атрактивни верзија од прв пат се користи.Ако трага не е очигледно, можете да го избрише тоа нежно, а потоа ги пронајдат ќе биде помал.Ве молиме да обрнете вниманието на оваа функција пред да се одлучите да купите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите