.

.

Обединетите Абразиви-САИТ 54016 САИТ Влакна Пршлен, SCX 7 X 7/8 16X најголемиот Дел Пршлен, 100 Пакет

Обединетите Абразиви-САИТ 54016 САИТ Влакна Пршлен, SCX 7 X 7/8 16X најголемиот Дел Пршлен, 100 Пакет

мислење на клиентот:

DEN 6090.00
Достапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Силициум карбид жито.Затворена мантил структура за повеќе материјал отстранување.За употреба на бетон и метал.ТОЈ 54016 најголемиот Дел Влакна Диск SCX - Силициум карбид жито.Затворена мантил структура за повеќе материјал отстранување.Смола над смола за изградба на силна врска која е отпорна на топлина и влага.Вулканизирана влакна поддршка за тешки пескарење.За употреба на бетон и метал.Обединетите Абразиви е светски лидер во производство на широк спектар на мелење тркала, сечење и тркала, обложени абразиви, карбид burs, жица четки, специјализирани производи и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите