.

.

Жените Едно Парче Ски Одела Jumpsuits Комбинезон Висока Водоотпорен Windproof Маскирани Крзно Јака Отворено Спортски Аикидо Snowsuit

Жените Едно Парче Ски Одела Jumpsuits Комбинезон Висока Водоотпорен Windproof Маскирани Крзно Јака Отворено

мислење на клиентот:

DEN 2135.76
Достапност
Во достапна форма

【Она што Ќе Добиете за】 : 1 PC Едно Парче Ски Одела Jumpsuits Комбинезон за Жените.Совети : Нашиот производ е Азија големина, ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!Препорачуваме цел еден големина нагоре.Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид : 1cm=0.39 инчен).ГОЛЕМИНА РАБОТИ МАЛИ, RECOMEND 1-2 ПОГОЛЕМ ГОЛЕМИНА.Се повлече На затворање.Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува. 【Големина Совет】 : Pleaes во потрага Големина, големината на нашата е според Азија Облека Големина на Табелата, Ние сме помали од НАС големина,Така Големина мала, кога ќе го изберете вашиот големина, сте имале подобро да изберат 1-2 големина нагоре. 【Материјал】Мека polyster.tretchy се тенки и удобни.Овој висок квалитет на ткаенина и убава боја.Тоа е направен од високо квалитетен материјал, кој е многу меки, удобни, еластичен, лесни и се согласува на вашиот ски, дури и постојано триење на ткаенина, тоа брзо ќе се врати на својата првобитна форма без да остават брчки. 【Повод】 : Совршени за дневна секојдневен носат.Излегувам надвор, партија, клуб , работа, најдобриот подарок за себе, колегите, соученици, celatives, семејство или пријатели.Женски блузи се лесно да се совпаѓаат со неврзан leggings, Фармерки ,Шорцеви,или Тесни Панталони за Радосна Секојдневен уште Трендовски Изглед, многу погодна за секојдневно носење. 【Одличен Подарок】Божиќ ден кошула,среќен божиќ дрво графички суичери за жените, божиќ дрво, долг ракав блузи, жените смешно писмо леопард печати дрво кошули.одлично за женска или девојчиња, подарок за мајка, баба, сестра, семејството. 【Грижи Инструкциите 】 : Рака / машина за миење, виси да се исуши, не сува чиста и кајгана, да се избегне изложување, кул во вентилирани и кул место, не се изложуваат на сончева светлина, за да се избегне исчезнува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите