.

.

NMKL38 240 Помине Табеларен Приказ лак Екранот Книга со 240Pcs Помине Совети

NMKL38 240 Помине Табеларен Приказ лак Екранот Книга со 240Pcs Помине Совети

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Кожна корица на книгата форма боја шема за 240 различни бои.Одлична алатка за прикажување на УВ гел/гел лак боја колекции.Средиме вашиот помине уметност полски и лесно да се појави на вашиот лак.Креирај свој боја приказ на табелата со squoval лажни помине уметност совети.Погоден за ноктите салон да се прикаже боја гел серија и DIY помине уметност дизајн, исто така, може да се користи за практикување помине уметност сликарство вештини.Голем Капацитет : Со 240 простории за чување на ноктите совети, може да се стави вашите заврши уметност помине совети во оваа картичка.Лесно да се прикаже вашите лак.Мулти-цел : И за професионална употреба и DIY дома.Лесен-за-Користење : Не треба да се држиме помине совети за оваа картичка со лепак, вие само треба да се стави директно на ноктите совети во тоа.Обновливи : Бидејќи ноктите совети се директно се стави во картичка, можете лесно да ги исклучите и така што тоа може да се користи за многу пати.Лесен-за-носат : мала тежина и книга дизајн, лесно за вас да се носат.Се применуваат на ноктите боја гел на нокти совети и потоа да се излечи со ноктите ув ламба.Намалување или пати исклучување на ноктите Совети.Вметнете ја помине совети за картичка, без лепак е потребно.Луксузна Кожа Капак.Водоотпорен.Лесно Чистење ,Засекогаш Изгледа Нови.За УВ Гел боја на екранот, може да го прикаже 240 различни бои.Лесно да се појави на вашиот лак.Лесна за носење, го земам како книга.Моден кожа покрие дизајн.Squoval форма картичка слотови одговара squoval лажни помине уметност совети.Најдобар начин да ги зачувате вашите боја картички и да го обележите вашето ремек дело.Голем Капацитет : Со 240 простории за чување на ноктите совети, може да се стави вашите заврши уметност помине совети во оваа картичка.Лесно да се прикаже вашите лак.Мулти-цел : И за професионална употреба и DIY дома.Лесен-за-Користење : Не треба да се држиме помине совети за оваа картичка со лепак, вие само треба да се стави директно на ноктите совети во тоа.Обновливи : Бидејќи ноктите совети се директно се стави во картичка, можете лесно да ги исклучите и така што тоа може да се користи за многу пати.Лесен-за-носат : мала тежина и книга дизајн, лесно за вас да се носат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите