.

.

25-29966 1 Транс-FLO Злато AODD Пумпа, 316SS со Garlock/EPDM Дијафрагми и Три-Менгеме Порти

25-29966 1 Транс-FLO Злато AODD Пумпа, 316SS со Garlock/EPDM Дијафрагми и Три-Менгеме Порти

мислење на клиентот:

DEN 2344.80
Достапност
Во достапна форма

Капка во замена за Викинг® AODD пумпи на equivilent направи и големина.Кој ТРАНС FLO ЗЛАТО Воздух Дистрибутивниот Систем; едноставен, не-одолговлекување дизајн.ТРАНС FLO ЗЛАТО има патент диференцијални капа дизајн.Tracker™ вратило пломби се овозможи остри смени и квалитет за вклучување/исклучување на сигурност.Време е докажано дизајн кој е едноставен за одржување.Номад 25-29966 1" ТРАНС-FLO ЗЛАТО AODD Пумпа, 316 SS со Garlock/EPDM Дијафрагми.Номад, ниска цена, со висок квалитет на ТРАНС-FLO ЗЛАТО air управува двојно дијафрагмата пумпи.Директна замена за споредливи Wilden AODD Пумпа Модели ТРАНС-FLO ЗЛАТО пумпи функција едноставна, време е докажано дизајн.Едноставно да се задржи со лесно достапни делови.Брза монтажа и време на испорака.ТРАНС-FLO ЗЛАТО Воздух-Дистрибутивниот Систем е не-одолговлекување дизајн, во согласност перформанси.Номад AODD пумпи, исто така, карактеристика Tracker Печати : Номад вратило о-прстен печати функција комерцијален дизајн создадени од шешељ во светот печат материјал специјалист.Ниска цена, отпорен на вода и лесно да се инсталира, на Тракерот Печат овозможува остри shift & квалитет за вклучување/исклучување на сигурност.Карактеристики : Влажни Крајот Материјал : 316 SS Воздушни Комори : Полипропилен Центар Блок : Полипропилен Воздушен Вентил : Месинг.Го Заменува Wilden® Серија P2, А2, T2.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите