.

.

Dekromounts XL Deckle Работ Ознаки, Пакет од 3,

Dekromounts XL Deckle Работ Ознаки, Пакет од 3,

мислење на клиентот:

DEN 172.32
Достапност
Во достапна форма

Пакување од 3 xl ознаки deckle раб.Киселина и lignin слободни.Се користи со различни медиуми, како про маркери, трепет бои, мастило влошки итн.Забава, ласерски прецизно сечење, craftboard embellishments.Не лепило.Dekromounts не лепило забава форми на занает одбор.Може да се користи со голем број на боење на медиуми за сите занает и scrapbooking апликации.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите