.

.

Лепливи Белешки Мемо Подлога Држач за Хартија Клипови Сет (Волкот на Карпи)

Лепливи Белешки Мемо Подлога Држач за Хартија Клипови Сет (Волкот на Карпи)

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Сет вклучува : .Еден Акрилик Леплива Белешка Рампа Мемо Лист Држачот.Две појавување 3" x 3" Леплива Забелешка Влошки - 50 листови секој (вкупно 100 листови). 5 Црна и 5 Сина Стандардна Големина на Хартија Клипови.Спакуван во јасно кутија идеална за давање на подарок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите