.

.

LSNLNN Закачалки,Грб Полици Облека да Застане,Грб Рек Дабово Дрво Грб Багажник, Нордиските Сушење Алишта Рек Облека Продавница Кат-Стои Закачалки Спалната соба Виси Г

LSNLNN Закачалки,Грб Полици Облека да Застане,Грб Рек Дабово Дрво Грб Багажник, Нордиските Сушење Алишта Рек

мислење на клиентот:

DEN 2241.60
Достапност
Во достапна форма

Топло Совети : Ако Примите Несоодветни или Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Поддршка на Повеќе Набавки.Адаптација Место : Погоден за Спални соби, Облека Продавници, Денс Студиото, Студија Соба,Балкони, Lliving Соба, Итн.Карактеристики : Мулти-Функционални Кат-Стои Закачалки, Голем Капацитет, Добар Почеток За Складирање, Згусне Плоча, Стабилна, Имајќи Силна.Големина : 65 X 44 X 150 Cm , 84 X 44 X 150 Cm , 1030 X 44 X 150 Cm(Видете Слика 2).Материјал : Дабово Дрво.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Hours Multi-Функционална Грб Багажник, Голем Капацитет, Лесно да се Земе Облека, Не Само што Може да Висат на Облека, Но, исто Така Можете Да Ставите Други Објекти Дома Чување Добра Helper Multi-Функција Закачалка Параметри : Материјал : Даб Wood Size : 65 X 44 X 150 Cm , 84 X 44 X 150 Cm , 1030 X 44 X 150 Cm(Видете Слика 2)Име : Закачалка, Грб Рек,Виси Плакарот, Сушење Багажник, Облека Rack Adaptation Место : Спални соби, Дневна Соба, Облека Продавници, Денс Студиото, Студија Соба,Балкони, Etc Solid Дрво, Закачалка (Продажба Точка)Мулти Функционални Грб Багажник, Голем Капацитет, Убава и Practical Thicken Плоча, Товарот и Stable Please Забелешка : Производ Големина е Слична, со 1-2 Cm Грешка, во Зависност од Вистински Sizethe Производот се Зема во Вид, Бидејќи на Светлината, Агол, Различни Екранот и Други Боја Причини, ве Молиме Understandthe Производ Само Вклучува Закачалки, Не Вклучувајќи и Други Производи на Закачалки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите