.

.

Домашно милениче Превозникот Кинеската Нова Година 2021 Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре Удобност Преносни Количка за Миленичиња То?

Домашно милениче Превозникот Кинеската Нова Година 2021 Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

мислење на клиентот:

DEN 1574.40
Достапност
Во достапна форма

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ - Со авио-одобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче да се оди на секаде.Мачка торба превозникот одговара за под-седиште димензии на повеќето авиокомпании.ако сте уморни од сметководствена рачки, на прилагодливи рамо, рака ви помогне hands-free сметководствена.Назад рака може да се зацврсти на мачка или куче носител на вашиот багаж.ВОДООТПОРЕН & ИЗДРЖЛИВИ - Оваа мачка превозникот се направени од издржлив, лесен и водоотпорен оксфорд ткаенина.Четири-страна мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто така лесно за вас да се провери на вашето домашно милениче.ПОВЕЌЕ ВЛЕЗОТ - двете странични влезот и пред влезот, лесно да пристапите на превозникот.Топ влезот е добра за вашето домашно милениче да се пушти нивната главата и за вас да се провери на домашно милениче.Влезот со мрежа вентилација, не само што обезбеди соодветна струење, но исто така лесно гледање на сценографијата.Мала ТЕЖИНА - 1.67 Фунти (0.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направен од 600 D оксфорд материјал,давајќи му на вашето домашно милениче доволно кислород.Во исто време солиден Оксфорд материјали ќе се обезбеди вашето користење на времето и безбедноста на вашето домашно милениче.ПРЕНОСНИ &ПЕРАТ - Расклопна да се вклопи во вашиот багаж.Лесно да се носат и продавница.Дното подебели подлога може да се отстрани и машина-измиени.Направете Вашето домашно Милениче Љубов Патуваат Нашите миленичиња превозникот нуди лесен начин за вас да се земе вашето куче или мачка надвор, без разлика дали ви се случува да имаат глобални патување или само сакате да бидат со вас, нашите миленичиња превозникот ќе биде совршен избор.Димензија : 17x10x11.8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаенина,лесни, носат-отпорни, водоотпорен, трајни и лесни да се чистат.Со удобно јагне сомот дното, има рефлективна појас на лево и десно страни, што го прави побезбеден да патуваат во текот на ноќта.Функција : - Дише Мрежа Влезовите : три-страна влезот на страни, напред и на врвот не само што ќе обезбеди новак воздух и поширок приказ за вашето домашно милениче, но исто така лесно да се грижи за вашето домашно милениче. - Поместена Рамо, Рака : Оваа мачка или куче превозникот е лесно да се носат и продавница, која е поместена рамо, рака и да се справува.Со двојно патент дизајн, таа се чувствува удобно.Прилагодливи рамо, рака. - Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче кревет може да бидат целосно отстранети и машина-измиени. - Лесен и Безбеден : Стави пакет на вашиот куфер директно, и вашето домашно милениче може да се движи напред со вас synchronously.Овој дизајн може да го олеснат товарот за вас и направете ја вашата опуштено патување.ЗАБЕЛЕШКА: ве Молиме мерка на вашето домашно милениче е големина / тежина и бидете сигурни дека ако вашето домашно милениче е погоден за превозникот пред да Купите.Не избере превозникот само врз основа на тежината, но вашето домашно милениче должина и висина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите