.

.

Ливчиња Кошница, Преносни Бел Цвет Кошница Чипка Романтична Повеќенаменски Количка за Рачка за на Партијата

Ливчиња Кошница, Преносни Бел Цвет Кошница Чипка Романтична Повеќенаменски Количка за Рачка за на Партијата

мислење на клиентот:

DEN 1644.00
Достапност
Во достапна форма

[Совршена Декорација] цвет кошница е украсена со бисери и лакови, кои се многу погодни за свадба декорација, да ги задоволат вашите разни треба. [Преносни И Романтични] Свадба цвет кошница со лесен дизајн, лесно да се носат, направете ја вашата свадба романтични и повеќе стануваат најатрактивни. [Широко Примена] Со исклучителна изработка, тоа може да се користи како свадбен подарок или како декорација за верски активности и Велигден. [Издржлив Материјал] Направен од висок квалитет на јаже поврзана и чипка материјал, кој е издржлив, свитлива се справи, и може да се користи за долго време. [Повеќенаменски] цвет кошница е неопходен декорација на свадба, тоа може да се користи за да се одржи цветни ливчиња, или тоа може да се користи за да се одржи бонбони на маса.Функција : 1. [Издржлив Материјал] Направен од висок квалитет на јаже поврзана и чипка материјал, кој е издржлив, свитлива се справи, и може да се користи за долго време.2. [Преносни И Романтични] Свадба цвет кошница со лесен дизајн, лесно да се носат, направете ја вашата свадба романтични и повеќе стануваат најатрактивни.3. [Повеќенаменски] цвет кошница е неопходен декорација на свадба, тоа може да се користи за да се одржи цветни ливчиња, или тоа може да се користи за да се одржи бонбони на маса.4. [Совршена Декорација] цвет кошница е украсена со бисери и лакови, кои се многу погодни за свадба декорација, да ги задоволат вашите разни треба.5. [Широко Примена] Со исклучителна изработка, тоа може да се користи како свадбен подарок или како декорација за верски активности и Велигден.Спецификација : Предмет Тип : Цвет Basket Material : Јаже сплетам, lace Product Големина : Прибл. 30 х 24 х 23 см / 11.8 x 9.4 x 9.1 in Features : Свитлива handle Style : Сладок и romantic Application : Свадби, култура activities Weight : Прибл. 265g / 9.3 oz Color : Бела Пакет Листа : 1 x Цвет Кошница.

Клучни карактеристики

Item Type:
Flower Basket
Material:
Rope knit, lace
Product Size:
Approx. 30 x 24 x 23 cm / 11.8 x 9.4 x 9.1 in
Features:
Foldable handle
Style:
Sweet and romantic
Application:
Weddings, etiquette activities
Weight:
Approx. 265g / 9.3oz
Color:
White
Package List:
1 x Flower Basket :

Им се допаѓа и на купувачите