.

.

MARAT Насликан Обоена Пеперутки Маскирани Ќебе Poncho погоден за носене Ќебе Заврши Удобен Фрли Кејп за Деца и Возрасни Подарок Маскирани Shawl

MARAT Насликан Обоена Пеперутки Маскирани Ќебе Poncho погоден за носене Ќебе Заврши Удобен Фрли Кејп за Деца

мислење на клиентот:

DEN 844.80
Достапност
Во достапна форма

Прикажување На Обоени Пеперутки Направени Од Анти-Pilling Фланелен Боксери, Повеќе Удобно И Топло.Прикажување На Обоени Пеперутки Производ Перформанси : Не Апсорбира Влага.Лесни, Трајни, И Може Да Се Здипли Compactly.Супер Меки И Се Чувствува Одлично.Целосно Се Спротивстави На Намалување И Брчки.Маскирани Дизајн Нема Да Се Повлечете Во Земјата.Прикажување На Обоени Пеперутки Применливи Сцена : Надвор Е Покриен Со Супер Меки Високо-Квалитетни Материјали, А Во Внатрешноста Е Бела.Совршен Зимски Само Треба Да Се Заврши, Види Тв, Остатокот На Троседот/Кревет, Читање, Учење, Спиење, Притискам, Камп, Да Играат Игри И Да Се Нап.Совршен Подарок За Вашето Семејство И Пријатели.Прикажување На Обоени Пеперутки Перење Инструкции : Машина За Миење И Рака Мие, Брзо Сушење, Лесно Да Се Грижи, Трајни, Не Се Користи Кајгана.Прикажување На Обоени Пеперутки Посебна Забелешка : Постојат Три Големини За Да Изберете Од, Погоден За Деца, Возрасни, Родители И Баби И Дедовци!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите