.

.

CRAFTERS РАБОТИЛНИЦА TCW728 Дефиниција 12X12-Фенери

CRAFTERS РАБОТИЛНИЦА TCW728 Дефиниција 12X12-Фенери

мислење на клиентот:

DEN 557.04
Достапност
Во достапна форма

Оваа матрицата е одлично за мешан-медиумите хартија уметности-карта во донесувањето одлуки stenciling scrapbooking sponging прскање spritzing chalking и повеќе.Овој пакет содржи еден 12x12 инчен дефиниција.Доаѓа во различни дизајни.Оваа матрицата е одлично за мешан-медиумите хартија уметности-карта во донесувањето одлуки stenciling scrapbooking sponging прскање spritzing chalking и повеќе.Овој пакет содржи еден 12x12 инчен дефиниција.Доаѓа во различни дизајни.Секој се продава одделно.Произведено во САД.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите