.

.

Симпатична Ткиво Кутија Креативни Домаќинство Дневна Соба И Кујна Транспарентна Пластика Дрво Покрие Ткиво Складирање Кутија (Големина : Големи)

Симпатична Ткиво Кутија Креативни Домаќинство Дневна Соба И Кујна Транспарентна Пластика Дрво Покрие Ткиво Складирање

мислење на клиентот:

DEN 4316.16
Достапност
Во достапна форма

Појавата на цртан филм мечка отпечатоци е повеќе интересно.На дрвени капак прави екстракција мазна.Домашно МИЛЕНИЧЕ+Дрвен материјал, силни и издржливи.Сите натпревар сцена, уредни и елегантен.Ткиво box Material : домашно МИЛЕНИЧЕ+woodshape : rectangle Style : Европската style Applicable да : дневна соба, кујна, облекување маса, автомобил, итн.се на сите достапни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите