.

.

Wardmason неблагодарна Работа Мат,Фитнес Опрема за Вежбање Мат со Анти-Лизгачки Кат Зафат,Дом Салата Додатоци - Заштита на Подови

Wardmason неблагодарна Работа Мат,Фитнес Опрема за Вежбање Мат со Анти-Лизгачки Кат Зафат,Дом Салата Додатоци

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Шок Апсорпција : Висока густина гумени влошки, шок апсорпција и не се лизга, заштита на фитнес опрема и апарати за подови од оштетување и гребнатини.Доволно Контрола : Поради својата голема дебелина, гума плочки имаат доволно сила и нема да се движат на сите за време на вежбање.Не се Лизга Дизајн-На забележан од гума врвот обезбедува не се лизга текстура површината за зголемување на триење.Широк Спектар на Употреба : се Ставени во различни спортска опрема, мебел, апарати за дома, итн., за намалување на бучава и вибрации, избегнувајте гребење тврдо дрво подови, и да ви донесе удобно, мирен и безбеден живот.Големина : големината на оваа неблагодарна работа гумена подлога е 0.5"X 3.94"X 3.94", која е многу мал, простор-штедење, се подебели дизајн, и со товарот функција.Поставени под различни спортска опрема, мебел, апарати за дома, итн.Место Опрема за Вежбање Мат под секоја нога или нога на опрема за вежбање за да се заштитат тепих и подови.Опрема за вежбање Мат е направен со Висока густина Гума.Неблагодарна работа Мат може да Апсорбира вибрации против пролизгување додека го продолжи животот на вашиот неблагодарна Работа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите