.

.

За Тојота Такома Светлата 2001 2002 2003 2004 Возачот Левата Страна Headlamp Собранието Замена

За Тојота Такома Светлата 2001 2002 2003 2004 Возачот Левата Страна Headlamp Собранието Замена

мислење на клиентот:

DEN 583.20
Достапност
Во достапна форма

Сијалица И Грло Вклучени во Собранието.Точно ОЕМ замена и Нема Измена е Потребно. 1 Година Ограничена Гаранција.Високо Квалитетни Резервни Замена Овие Производот во Согласност Со Сојузниот Моторно Возило за Безбедност Стандарди За Автомобилската Осветлување Компатибилен Со Тојота Такома Модел : 2001-2004 Референтните Броеви Partslink : TO2502136 ОЕМ Број : 81150-04110 Сијалица И Грло Вклучени во Собранието.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите