.

.

Dalab 15mm Злато Сребро Полиестер Сатен Сјајни Светла Пеглаат Еден Пати Пристрасност Обврзувачки Пристрасност Лента 10meters/број - (Боја: Злато)

Dalab 15mm Злато Сребро Полиестер Сатен Сјајни Светла Пеглаат Еден Пати Пристрасност Обврзувачки Пристрасност

мислење на клиентот:

DEN 395.76
Достапност
Во достапна форма

Боја : Злато.Број на модел : AOY508. Тип на производ : Други.Име на производ : Злато / Сребрена Обврзувачки Лента Големина : 15mm Боја : 2colors Злато / Сребрена Спецификации : 10 метри една многу Објект специфики : број на Модел : AOY508 Product тип : Други.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите